Atribuită Cumpărare directă

Echipamente pentru agenți de securitate

Număr anunț
DA33806533
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
Furnizor / câștigător
GM EXTREME SOLUTIONS SRL (CUI 30870663)
Cod CPV
35113400-3 · Imbracaminte de protectie si de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.866 RON
Valoare atribuită
1.866 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.866 RON

din 1.866 RON estimat