Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare,Expertiza tehnica, Studii si Documentatia de avizare a Lucrarilor de interven

Număr anunț
DA33807139
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
ENGINEERING ZETT STYLE S.R.L. (CUI 46653644)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115.900 RON
Valoare atribuită
115.900 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

115.900 RON

din 115.900 RON estimat