Atribuită Cumpărare directă

Asistenta Mobila pentru Buldoexcavatorul comunei Budesti

Număr anunț
DA33808885
Autoritate contractantă
Comuna Budesti (CUI 2574085)
Furnizor / câștigător
DEIA IMPEX SRL (CUI 8350656)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.400 RON
Valoare atribuită
7.400 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.400 RON

din 7.400 RON estimat