Atribuită Cumpărare directă

ADEZIVI SI ETANSANTI

Număr anunț
DA33809038
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
AUTOCOM TEHNOSERVICE (CUI 38114843)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.104 RON
Valoare atribuită
1.104 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.104 RON

din 1.104 RON estimat