Atribuită Cumpărare directă

Dosar din carton alb SIMPLU A4 250gr/mp , Dosar din carton alb CU SINA A4 alb 250gr/mp

Număr anunț
DA33809229
Autoritate contractantă
Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
Furnizor / câștigător
FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat