Atribuită Cumpărare directă

FLUIMUCIL X 5 SOL.INJ./INHAL.NEBULIZ./INSTIL 300mg/3ml

Număr anunț
DA33809486
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI 1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,20 RON
Valoare atribuită
2.041,20 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,20 RON

din 2.041,20 RON estimat