Atribuită Cumpărare directă

MANUSI TRICOT POLIESTER IMPREGNATE POLIURETAN POLY MARIMEA 9 si 10 ENERGO ZZ

Număr anunț
DA33809727
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
18424000-7 · Manusi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
127,20 RON
Valoare atribuită
127,20 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

127,20 RON

din 127,20 RON estimat