Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat
Proiectare și executie aferente proiectului: „Modernizare drumuri de interes local în comuna Lerești, județul Argeș”
- Număr anunț
- SCN1011053
- Autoritate contractantă
- COMUNA LERESTI (PRIMARIA COMUNEI LERESTI) (CUI 4318423)
- Furnizor / câștigător
- GROUP CONCIF SRL (CUI 14311791)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.576.106,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.565.442,11 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2018 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1013977
- Termen limită
- 30.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1018743
Documente
Documentația de atribuire
- 2 - Piese desenate.pdf.p7s
- 4 - Formulare.pdf.p7s
- 5 - Propunerea de contract.pdf.p7s
- caiet sarcini.PDF.p7s
- FisaDate_DF1018743.pdf
- MODERNIZARE DRUMURI ST TOPO.pdf.p7s
- Parte scrisa DALI_Leresti.pdf.p7s
- sisteme rutiere.PDF.p7s
- studiu geotehic - modernizare drumuri.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
GROUP CONCIF SRL CUI RO14311791
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
G&M ROAD BUILDING ENGINEERING SRL CUI 30597041
Asociați 1
BUILDING DESIGN 2000 TOP SRL CUI 17961128
Valoare atribuită
1.565.442,11 RON
din 1.576.106,79 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 10.664,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.