Atribuită Cumpărare directă

Dirigentie de santier- ALIMENTARE CU APA POTABILA CATUN SECATURA COMUNA BRATCA,JUDETUL BIHOR

Număr anunț
DA33810760
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI 4738400)
Furnizor / câștigător
CIVIND CONSTRUCŢII & CONSULTING SRL (CUI 16094419)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.500 RON
Valoare atribuită
13.500 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.500 RON

din 13.500 RON estimat