Atribuită Cumpărare directă

Casti Creative Sound Blaster JAM V2 Ultra-Light Bluetooth Headset

Număr anunț
DA33811165
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
32342100-3 · Casti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
301,32 RON
Valoare atribuită
301,32 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

301,32 RON

din 301,32 RON estimat