Atribuită Cumpărare directă

TEAVA SL INOX 48.3*3

Număr anunț
DA33811271
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SILVIU DRAGOMIR (CUI 5673520)
Furnizor / câștigător
VIDI PROD SERV SRL (CUI 5184214)
Cod CPV
44163100-1 · Tevi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.089,12 RON
Valoare atribuită
1.089,12 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.089,12 RON

din 1.089,12 RON estimat