Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de sapare a santurilor si desfundare in Comuna Stanceni

Număr anunț
DA33811300
Autoritate contractantă
Comuna Stanceni (Consiliul local Stanceni) (CUI 4591430)
Furnizor / câștigător
MATE DIADOR S.R.L. (CUI 43383619)
Cod CPV
45112100-6 · Lucrari de sapare de santuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.000 RON
Valoare atribuită
21.000 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.000 RON

din 21.000 RON estimat