Atribuită Cumpărare directă

Dotare cu mobilier La Liceul Oveselu sala curs

Număr anunț
DA33811403
Autoritate contractantă
Comuna Maciuca (CUI 2541584)
Furnizor / câștigător
BAD MOB S.R.L. (CUI 46891506)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65.000 RON
Valoare atribuită
65.000 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65.000 RON

din 65.000 RON estimat