Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale fantana parc pentru Comuna Fundeni Judetul Calarasi

Număr anunț
DA33811535
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Furnizor / câștigător
BELLA GARDEN AT 15 SRL (CUI 35363726)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.392 RON
Valoare atribuită
36.392 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36.392 RON

din 36.392 RON estimat