Atribuită Cumpărare directă

PACHET PESTICIDE INSECTICIDE ACARICIDE

Număr anunț
DA33811827
Autoritate contractantă
Orasul Bechet (Primaria) (CUI 4941390)
Furnizor / câștigător
HORTITOM SRL (CUI 15133617)
Cod CPV
03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.612,84 RON
Valoare atribuită
1.612,84 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.612,84 RON

din 1.612,84 RON estimat