Atribuită
Cumpărare directă
R12698/10.08.2023 - SET 4 BALUSTRAZI PENTRU SCARI CU PLATFORMA 7/8 TREPTE KRAUSE
- Număr anunț
- DA33811970
- Autoritate contractantă
- CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
- Furnizor / câștigător
- TRITON SRL (CUI 7424364)
- Cod CPV
- 44481000-5 · Scari cu platforma (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.990 RON
- Valoare atribuită
- 3.990 RON
- Data publicării
- 10.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 11.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.