Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,9% sub estimat
Servicii de proiectare , verificare proiect si asistenta tehnica pentru implementarea proiectului Reabilitare , modernizare corp A si B a Scolii Gimnaziale cu clasele I-VIII Comuna Bestepe
- Număr anunț
- SCN1010964
- Autoritate contractantă
- COMUNA BESTEPE (PRIMARIA COMUNEI BESTEPE) (CUI 16363398)
- Furnizor / câștigător
- PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL (CUI 17250915)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 41.413 RON 11,9% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2018 13:30
- Anunț de atribuire
- SCNA1006569
- Termen limită
- 29.08.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1017895
Documente
Documentația de atribuire
- 01 DALI Scoala Bestepe.pdf.p7s
- 5. Formulare PT Scoala Bestepe.doc.p7s
- 6.Model contract PT Scoala Bestepe.doc.p7s
- audit energetic parte scrisa.pdf.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- CU + AVIZE.rar.p7s
- expertiza tehnica - parte scrisa.pdf.p7s
- FisaDate_DF1017895.pdf
- planse audit energetic.rar.p7s
- planse expertiza.rar.p7s
- planse.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Valoare atribuită
41.413 RON
din 47.000 RON estimat
11,9%
Adjudecat la 88,1% din estimat · economie 5.587 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.