Atribuită Cumpărare directă

Saci gunoi menajeri - Esenia Super Rezistenti 120

Număr anunț
DA33812073
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGHICENI (PRIMARIA COMUNEI DRAGHICENI) (CUI 4491261)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.599,94 RON
Valoare atribuită
12.599,94 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.599,94 RON

din 12.599,94 RON estimat