Atribuită
Cumpărare directă
PASTE FAINOASE cu ou fel 1 amb 5 kg 5KG - cus cus 5KG fel 2
- Număr anunț
- DA33812614
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL EP. N. POPOVICI BEIUS (CUI 4558680)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI 16837815)
- Cod CPV
- 15850000-1 · Paste fainoase (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 449,50 RON
- Valoare atribuită
- 449,50 RON
- Data publicării
- 10.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 16.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.