Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie Calculator All in One ASUS M3700WUAK-BA020M, AMD 3 5300U, 27" Full HD 8GB W10Pro
- Număr anunț
- DA33812815
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
- Furnizor / câștigător
- ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.722,86 RON
- Valoare atribuită
- 14.722,86 RON
- Data publicării
- 10.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 11.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.