Atribuită Cumpărare directă

Achizitie produse

Număr anunț
DA33812993
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,32 RON
Valoare atribuită
419,32 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
16.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,32 RON

din 419,32 RON estimat