Atribuită Cumpărare directă

Cutie/Cutii/Recipient carton incinerare 20 L, sac inclus in cutie deseuri INFECTIOASE ADR OMS 1226

Număr anunț
DA33813259
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
Furnizor / câștigător
PREBOX EMS SRL (CUI 37621325)
Cod CPV
44617100-9 · Cutii mari de carton (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.888 RON
Valoare atribuită
2.888 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.888 RON

din 2.888 RON estimat