Atribuită Cumpărare directă

Millipak® 0.22μm filtru final; ech2o® lamp kit

Număr anunț
DA33813295
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA BISTRITA-NASAUD (CUI 11320086)
Furnizor / câștigător
MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
Cod CPV
38430000-8 · Aparate de detectare si de analiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.940 RON
Valoare atribuită
4.940 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.940 RON

din 4.940 RON estimat