Atribuită Cumpărare directă

Modernizare cabinet consiliere educationala Scoala Gimnaziala A.I. Cuza Campina

Număr anunț
DA33813502
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
Furnizor / câștigător
COSEF CONSTRUCT SRL (CUI 9162073)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.792,92 RON
Valoare atribuită
4.792,92 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.792,92 RON

din 4.792,92 RON estimat