Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,7% sub estimat

-achizitie tractor accesorizat cu sararita si masina de taiat tufisuri si gard viu cu brat pentru serviciul voluntar de situatii de urgenta, din cadrul primariei Soars

Număr anunț
SCN1010929
Autoritate contractantă
COMUNA SOARS (CUI 4384621)
Furnizor / câștigător
TOPAUTO COM SA (CUI 8440619)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186.340 RON
Valoare atribuită
185.000 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
09.08.2018 11:27
Anunț de atribuire
SCNA1005228
Termen limită
27.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018978

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619

Valoare atribuită

185.000 RON

din 186.340 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 1.340 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.