Atribuită Cumpărare directă

“Servicii medicale de medicina muncii si examene medicale de specialitate necesare controlului medic

Număr anunț
DA33813741
Autoritate contractantă
Politia Locala Piatra Neamt (CUI 28333897)
Furnizor / câștigător
EXPERT MED SRL (CUI 32026386)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.442 RON
Valoare atribuită
16.442 RON
Data publicării
10.08.2023 11:09
Data finalizării
11.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.442 RON

din 16.442 RON estimat