Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de telefonie fixa pentru 24 de luni
- Număr anunț
- DA33815885
- Autoritate contractantă
- SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 64211000-8 · Servicii de telefonie publica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.194,40 RON
- Valoare atribuită
- 9.194,40 RON
- Data publicării
- 11.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 16.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.