Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat

Achizitia de echipamente de laborator respectiv Echipament didactic pentru radiografie si tomografie 2D si 3D cu raze X - Stand experimental realizare tomografie 2D si 3D si Ecograf portabil cu sonda convexa

Număr anunț
SCN1010835
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA CRAIOVA (CUI 4553380)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
Cod CPV
33151200-5 · Aparate de radioterapie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
163.083 RON
Valoare atribuită
160.744 RON 1,4% sub estimat
Data publicării
09.08.2018 09:11
Anunț de atribuire
SCNA1005474
Termen limită
23.08.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1018936

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 163.083 RON Adjudecat: 160.744 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipament didactic pentru radiografie si tomografie 2D si 3D c… 151.998 RON ROMDIDAC S.A. 151.997 RON
2 Ecograf portabil cu sonda convexa – FT2 11.085 RON ULTRASONIC S.R.L. 8.747 RON ↓21,1%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
ULTRASONIC SRL CUI RO 16434774
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
ROMDIDAC SA CUI RO 1555719
Oferta 3 Individuala
Ofertant
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

160.744 RON

din 163.083 RON estimat 1,4%

Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 2.339 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.