Atribuită
Cumpărare directă
Sursa de alimentare in comutatie GNV GNV-1205-09F, 9 canale, 12 Vcc, 5 A
- Număr anunț
- DA33817092
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 02638 (CUI 4265965)
- Furnizor / câștigător
- SPYSHOP SRL (CUI 25051565)
- Cod CPV
- 31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 188,82 RON
- Valoare atribuită
- 188,82 RON
- Data publicării
- 11.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 16.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.