Atribuită Cumpărare directă

Switch Cisco Gigabit CBS250-24T-4G - REF 24996

Număr anunț
DA33818090
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
Furnizor / câștigător
LAPTOP AID SRL (CUI 27443484)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.033,38 RON
Valoare atribuită
1.033,38 RON
Data publicării
11.08.2023 11:09
Data finalizării
16.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.033,38 RON

din 1.033,38 RON estimat