Atribuită Cumpărare directă

ROLA PRELUARE HARTIE SAMSUNG 2950(S)/ROLA PRESOARE SAMSUNG 1610/1710/2250(S)/ ROLA FUSER SAMSUNG 26

Număr anunț
DA33818655
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
Furnizor / câștigător
MARVITECH SOLUTION IT S.R.L. (CUI 47245112)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
251,99 RON
Valoare atribuită
251,99 RON
Data publicării
11.08.2023 11:09
Data finalizării
16.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

251,99 RON

din 251,99 RON estimat