Atribuită
Cumpărare directă
Tub conector de joasa pres. CT compatibil Nemoto, Medrad/Imaxeon Vistron,Envision,Stellant,Salient
- Număr anunț
- DA33819042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC CUGIR (CUI 4331325)
- Furnizor / câștigător
- MEGACONS-BRILLAGO SRL (CUI 26560036)
- Cod CPV
- 33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 11.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 15.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.