Atribuită Cumpărare directă

LENJERIE PAT ADULTI DIN SIFON ALB BBC100%SAMFORIZAT

Număr anunț
DA33819438
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ROMANS CONF S.R.L. (CUI 11843107)
Cod CPV
39512000-4 · Lenjerie de pat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.500 RON
Valoare atribuită
25.500 RON
Data publicării
11.08.2023 11:09
Data finalizării
16.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.500 RON

din 25.500 RON estimat