Atribuită Cumpărare directă

PACHET TRUSE SI SETURI PENTRU DRENAJ AUG-2023

Număr anunț
DA33819463
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.512 RON
Valoare atribuită
19.512 RON
Data publicării
11.08.2023 11:09
Data finalizării
16.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.512 RON

din 19.512 RON estimat