Atribuită Cumpărare directă

Produse curatenie

Număr anunț
DA33820344
Autoritate contractantă
SCOALA POPULARA DE ARTA (CUI 4351764)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.646,11 RON
Valoare atribuită
1.646,11 RON
Data publicării
11.08.2023 11:09
Data finalizării
16.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.646,11 RON

din 1.646,11 RON estimat