Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Piese de schimb pentru Tractoare diesel electrice tip DET 250
- Număr anunț
- SCN1021961
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Cod CPV
- 43200000-5 · Utilaje pentru terasamente, utilaje de excavare si piese ale acestora (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 364.344,14 RON
- Valoare atribuită
- 354.354 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2018 08:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1012211
- Termen limită
- 08.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028901
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini _DET.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028901.pdf
- Formulare oferta DET.pdf.p7s
- Model Contract DET.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
DERATOINVEST2012 CUI RO30573026
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EUROETANS INDUSTRI SRL CUI RO19069649
Oferta 3
Individuala
Ofertant
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Valoare atribuită
354.354 RON
din 364.344,14 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 9.990,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.