Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 78,7% sub estimat
Contract de furnizare produse, cu montaj inclus, având ca obiect: •Lotul I: furnizare si montare centrala termica murala pe combustibil gazos, avand o putere de min. 40 kw, pentru sediul Serviciului Fiscal Orasenesc Targu-Carbunesti din judetul Gorj; •Lotul II: a) furnizare si montare centrala termica pe combustibil gazos, P=minimum 150 kw, pentru sediul Serviciului Fiscal Orasenesc Corabia din judetul Olt; b) bransament instalatie gaze naturale, pentru sediul Serviciului Fiscal Orasenesc Corabia din judetul Olt; •Lotul III: furnizare si montare centrala termica murala pe combustibil gazos, avand o putere de min. 29 kw, 32 Kw in condensatie, pentru sediul Serviciului Fiscal Orasenesc Babeni din judetul Valcea.
- Număr anunț
- SCN1021944
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE CRAIOVA (CUI 4416952)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 98.319,32 RON
- Valoare atribuită
- 20.981,88 RON 78,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2018 08:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1009574
- Termen limită
- 06.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028878
Documente
Documentația de atribuire
- cs 4524.pdf.p7s
- cs 4525.pdf.p7s
- cs 4561.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028878.pdf
- formular oferta.pdf.p7s
- model ct. centrale.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 98.319,32 RON Adjudecat: 20.981,88 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lotul I | 21.008,40 RON | TEHNOINSTAL | 20.981,88 RON ↓0,1% |
| 2 | Lotul II | 68.907,56 RON | Anulat | — |
| 3 | Lotul III | 8.403,36 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TEHNOINSTAL SRL CUI RO 13254388
Oferta 2
Individuala
Ofertant
JAR TERMOGAZ SRL CUI RO 28909109
Valoare atribuită
20.981,88 RON
din 98.319,32 RON estimat
78,7%
Adjudecat la 21,3% din estimat · economie 77.337,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.