Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE CAMERA DE POL POSTERIOR
- Număr anunț
- SCN1021936
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- KEMBLI-MED SRL (CUI 10511100)
- Cod CPV
- 33122000-1 · Echipament oftalmologic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148.403,36 RON
- Valoare atribuită
- 148.400 RON
- Data publicării
- 24.10.2018 07:54
- Anunț de atribuire
- SCNA1010317
- Termen limită
- 06.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028610
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI CAMERA DE POL POSTERIOR.doc.p7s
- CONTRACT CAMERA DE POL POSTERIOR.doc.p7s
- FisaDate_DF1028610.pdf
- FORMULAR OFERTA CAMERA DE POL POSTERIOR.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
KEMBLI-MED SRL CUI RO 10511100
Valoare atribuită
148.400 RON
din 148.403,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro