Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
SISTEM DESKTOP
- Număr anunț
- SCN1021929
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 216.000 RON
- Valoare atribuită
- 182.960 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.10.2018 06:38
- Anunț de atribuire
- SCNA1011111
- Termen limită
- 05.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1028862
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1028862.pdf
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
- PROIECT DE CONTRACT-semnat.pdf.p7s
- SPECIFICATII TEHNICE-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant
EUROTER DISTRIBUTION SRL CUI RO 14406638
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
182.960 RON
din 216.000 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 33.040 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.