Atribuită
Cumpărare directă
SET RULMENTI BUTUC ROATA - MERCEDES
- Număr anunț
- DA33821302
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA JUDETEANA DE DRUMURI SI PODURI (CUI 2749993)
- Furnizor / câștigător
- AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
- Cod CPV
- 44442000-0 · Rulmenti cu role (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 792,41 RON
- Valoare atribuită
- 792,41 RON
- Data publicării
- 16.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 06.09.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.