Atribuită Cumpărare directă

O-MAC MOTOCOSITOARE O'MAC MS 3300

Număr anunț
DA33821402
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.771,42 RON
Valoare atribuită
2.771,42 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
21.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.771,42 RON

din 2.771,42 RON estimat