Atribuită Cumpărare directă

quamantel, acc 600 mg

Număr anunț
DA33821574
Autoritate contractantă
Centrul de Oncologie Euroclinic S. R. L. (CUI 16658844)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.198,40 RON
Valoare atribuită
1.198,40 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
21.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.198,40 RON

din 1.198,40 RON estimat