Atribuită Cumpărare directă

Hârtie igienică - Penitenciarul Vaslui

Număr anunț
DA33821784
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.728 RON
Valoare atribuită
1.728 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.728 RON

din 1.728 RON estimat