Atribuită
Cumpărare directă
LADA PLASTIC ,E2, PERETI PLINI, 600X400X200 -ALBASTRU
- Număr anunț
- DA33822440
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
- Furnizor / câștigător
- PRODES 2002 SRL (CUI 14312762)
- Cod CPV
- 44619300-5 · Lazi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.070 RON
- Valoare atribuită
- 2.070 RON
- Data publicării
- 16.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.