Atribuită Cumpărare directă

R12793/11.08.2023 - MANDRINA AUTOMATA DCD796 N196034

Număr anunț
DA33822756
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI 7424364)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,70 RON
Valoare atribuită
287,70 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
16.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

287,70 RON

din 287,70 RON estimat