Atribuită Cumpărare directă

MOTOCOASA FS 111 STIHL

Număr anunț
DA33822951
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA NR 3 SAM REGHIN (CUI 1239848)
Furnizor / câștigător
MAVIPROD SRL (CUI 6334018)
Cod CPV
42900000-5 · Diverse utilaje de uz general si special (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.868,61 RON
Valoare atribuită
1.868,61 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
21.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.868,61 RON

din 1.868,61 RON estimat