Atribuită Cumpărare directă

Materiale sanitare echipamente

Număr anunț
DA33823888
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN TELEORMAN (CUI 7491894)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI 32761476)
Cod CPV
33157800-3 · Dispozitiv de administrare a oxigenului (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.765 RON
Valoare atribuită
5.765 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
25.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.765 RON

din 5.765 RON estimat