Atribuită
Cumpărare directă
Lucrări de zugrăveli și reparații interioare/exterioare sediul din Str. Mircea de Bătrân
- Număr anunț
- DA33824082
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- FINISAJ ART S.R.L. (CUI 28387188)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.992,85 RON
- Valoare atribuită
- 45.992,85 RON
- Data publicării
- 16.08.2023 11:09
- Data finalizării
- 17.08.2023 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.