Atribuită Cumpărare directă

ROBINET RETINERE CU CLAPA DN 400 PN 10

Număr anunț
DA33824267
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI 16914128)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL VALVES SRL (CUI 15526373)
Cod CPV
42131270-9 · Vane de trecere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.210 RON
Valoare atribuită
13.210 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
18.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.210 RON

din 13.210 RON estimat