Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de instalare camera frigorifica si aparate de aer conditionat-Camin Cultural Lunca

Număr anunț
DA33824559
Autoritate contractantă
COMUNA BAITA (Consiliul Local al Comunei Baita) (CUI 4374024)
Furnizor / câștigător
BEST BUSINESS STRATEGIES BBS S.R.L. (CUI 47764217)
Cod CPV
45331231-4 · Lucrari de instalare de echipament frigorific (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.953 RON
Valoare atribuită
17.953 RON
Data publicării
16.08.2023 11:09
Data finalizării
17.08.2023 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.953 RON

din 17.953 RON estimat